Datum: 11 Jun 2012
Varför glasa in balkongen?
Stäng snö och regn ute och få en balkong som kan användas året om - Spara energi - Dämpa buller - Förbättra skyddet mot inbrott.
Varför välja Lumon?
Den trygga totalentreprenören, marknadsledande i Europa, med egen fabrik och mer än 30 års erfarenhet som leverantör av inglasningar - Överlägsen design och funktion - Alltid 10mm säkerhetsglas på höga inglasningar för att garantera ett högkvalitativt slutresultat - Har CE-märkning på alla produkter - Öppnade glaspartier vänds inåt, lätt att tvätta och underhålla - Erbjuder tillbehör som ex. individuellt måttanpassade solgardiner - Är medlem i Balkong-föreningen, din garanti för en bra affär!
Vi erbjuder delbetalning i upp till 72 månader i samarbete med Wasa Kredit AB
Höghus om 19 våningar, helt byggt i trä och glas. Utvecklaren och ägaren av p...
Produkt: Inglasning
Nybyggnad | Nacka | 130-160 Mkr
Nybyggnad av flerbostadshus i Nacka med 116 lägenheter. Själva byggnationen s...
Produkt: Bostadsrättsföreningar
Utv. renovering | Tjörn | 0,9-1 Mkr
Utv. renovering av flerbostadshus i Tjörn. Själva byggnationen startade april...
Produkt: Bostadsrättsföreningar
Inglasning av balkonger av flerbostadshus.
Produkt: Bostadsrättsföreningar
Genom att surfa vidare på vår hemsida och använda våra tjänster så godkänner du till att vi samlar in data om dina besök.
Läs mer...